Konkurs 'Moje miejsce, moja duma’

Na portalu www.wielkopolskisenior.pl ukazał się niedawno anons o ciekawym konkursie dla seniorów. Polecamy go Państwa uwadze:

Każdy z nas gdzieś mieszka, gdzieś przebywa. Jedni na malowniczej wsi, inni w urokliwych miasteczkach, jeszcze inni w dyżych aglomeracjach. Każde z tych miejsc jest dla Was wyjątkowe pod wieloma względami. Każde z nich ma w sobie magię i siłe przyciągania. Chcemy zaprosić was dorodzy seniorzy do wzięcia udziału w konkursie pt. "MOJE MIEJSCE, MOJA DUMA"

Konkurs ma na celu przedstawienie Waszych ulubionych miejsc w Waszych miejscowościach. Nie ważne czy będzie to wieś czy miasto. Każda miejscowośc zasługuje na to by się nią pochwalić innym. Zapraszamy wszytskich seniorów do nadsyłania, krótkiej opowieści o swoim ulubionym miejscu w Waszej miejscowości. Pisząc o tych miejscach jednocześnie stajecie się wizytówką tego miejsca i dzięki kilku zdaniom zachęcicie innych do odwiedzin włąaśnie Waszej miejscowości. Czy jest to park, kościół, las, piekny budynek czy malownicze jezioro…pokażcie je, nie bójcie się głośno wykrzyczeć, że własnie tu jest  "MOJE MIEJSCE, MOJA DUMA"

Jak wziąć udział w konkursie? To proste. Konkurs wystartował 6 listopada 2014 . W zakładce naszego portalu "SENIOR PISZE"  wystarczy napisać minimum  10 zdań  na temat  Waszego ulubionego miejsca w miejscowości, w której mieszkacie. Opisać je jak najbardziej konkretnie i zarazem zachęcić do odwiedzin innych mieszkańców Wielkopolski właśnie Was. Pracę można także wysłać do nas za pośrednictwem emaila na adres biuro@wielkopolskisenior.pl z treścią oraz zdjęciem tego miejsca. Jeśli z jakiegoś  powodów macie problem z podesłaniem zdjęć, poporście wnuczka, wnuczkę czy kogoś kto pomoże wam przesłać to zdjęcie i dzięki temu Wasze prace nabiorą dodatkowego efektu.

Do kiedy można zgłaszać pracę? Na Wasze prace czekamy do 10 grudnia 2014. Wszystkie pracę znajdą swoje miejsce po tym terminie w portalu wielkopolskisenior.pl w zakładce "SENIOR O SOBIE",  a najciekawsze prace nagrodzimy i zaprezentujemy  na głównej stronie aktualności. Zapraszamy serdecznie wszystkich seniorów, w razie pytań służymy pomocą !!!

Konkurs uważamy za otwarty. Do dzieła seniorzy !!!”

Źródło