Zaproszenie na „Imieniny Patrona Ulicy Jana Ostroroga”

Wielce Szanowni Mieszkańcy Starego Grunwaldu!

Stowarzyszenie im. Jana Ostroroga już siódmy raz organizuje „Imieniny Patrona Ulicy Jana Ostroroga”. Z uwagi na wyjazdy urlopowe (Jana wypada w sobotę 24 VI) robimy je wcześniej, tj. w środę 21 czerwca o godz. 19:00 na Zieleńcu przy ul. Ostroroga/ul. Zakręt (na tym bliżej ul. Grunwaldzkiej). O szczegółach informuje załączony miniplakacik.

Będzie okazja porozmawiać z Sąsiadami, usłyszeć nieco ważnych dla nas informacji o tym, co się wokół nas dzieje, pośmiać się i zabawić przy wspólnym stole zastawionym -jak zwykle- smakołykami przyniesionymi przez uczestników.

Serdecznie Państwa zapraszamy – Zarząd SJO

1 myśl w temacie “Zaproszenie na „Imieniny Patrona Ulicy Jana Ostroroga”

  1. Od pierwszych „Imienin Ulicy Jana Ostroroga”, które odbyły się 24 czerwca 2011 r. upłynęło 12 lat. Jak ten czas leci… Wydarzenie to odnotował wówczas „Głos Wielkopolski” – zob. https://gloswielkopolski.pl/poznan-swieto-ulicy-ostroroga/ar/604309
    A my, jakby nigdy nic, świętujemy w tym roku „Imieniny Patrona Ulicy Jana Ostroroga” już siódmy raz. Byłoby ich zapewne więcej, ale wiadomo – pandemia.

    Czy będą następne? Zależy to od Mieszkańców, o czym powiemy podczas dzisiejszego spotkania, na które serdecznie zapraszamy. O godzinie 19:00 na większym skwerze.

Dodaj komentarz