Konsultacje społeczne w sprawie zmiany Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Poznania

Dzień dobry

Trwają konsultacje społeczne w sprawie zmiany „Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Poznania”. Zabierz głos już dziś!

Zapraszamy do wypełnienia internetowej ankiety. W ten sposób każdy z nas może mieć wpływ na swoje otoczenie i codzienne sprawy. Wspólnie ustalmy, jak w mieście powinien wyglądać odbiór odpadów, jak ulepszyć system ich segregacji, jakie zasady utrzymania czystości będą obowiązywały w Poznaniu.
Celem konsultacji społecznych jest uzyskanie opinii, uwag i propozycji mieszkańców Poznania w sprawie zmiany regulaminu utrzymania czystości i porządku oraz systemu gospodarki odpadami komunalnymi. Prowadzi je Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania.
Konsultacje odbywają się w formie elektronicznej, w postaci ankiety internetowej i potrwają do 30 czerwca. Znowelizowany Regulamin zacznie obowiązywać od 1 lipca 2024 r.
Z obowiązującym „Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Poznania” można się zapoznać pod tym linkiem:
Wszystko, co ważne w Poznaniu i o Poznaniu teraz dostępne jest w jednym miejscu!
W aplikacji Smart City Poznań zamieszczone są także harmonogramy odbioru odpadów oraz informacje o systemie gospodarki odpadami komunalnymi Miasta Poznań. Sprawdź już teraz.
Bezpłatną aplikację można pobrać na telefony z systemem iOS: https://apps.apple.com/…/smart-city-pozna…/id1515120940
Więcej o odpadach można znaleźć na stronie www.poznan.pl/odpady
Z wyrazami szacunku
Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania

Dodaj komentarz