Zaproszenie na walne zebranie członków SJO

W ślad za zapowiedzią sprzed Świąt Wielkanocnych zapraszamy Państwa uprzejmie na doroczne walne zebranie członków Stowarzyszenia im. Jana Ostroroga, które odbędzie się we wtorek 14 kwietnia o godz. 18:30 w Centrum Rezydencji Teatralnej – Scena Robocza przy ul Grunwaldzkiej 55, barak nr 1.

Będziemy dyskutować nad sprawozdaniem za 2014 rok – recenzując działalność Zarządu oraz nad zamierzeniami na rok bieżący. Teksty na ten temat otrzymali już wcześniej do domu (mailing lub wydruk papierowy) wszyscy Członkowie SJO.
Będziemy też prosić Państwa o szersze włączenie się w prace Zarządu SJO, by sprostać wszystkim pojawiającym się sprawom.

Jeśli okoliczności pozwolą podejmiemy temat szczególnej aktywności w formie etiud teatralnych „Zagraj wspomnienie”. To projekt, który przy pewnym zaangażowaniu mieszkańców Starego Grunwaldu może dostarczyć wiele artystycznych wrażeń zarówno jego realizatorom, jak też widzom wydarzenia. Przybliży nam go p. dr Marek Chojnacki – profesor WSUS, pracownik naukowy Instytutu Kulturoznawstwa UAM, reżyser.

Serdecznie zapraszamy i liczymy, że zdołają Państwo wygospodarować 1,5 – 2,0 godziny czasu na spotkanie w gronie Sąsiadów zainteresowanych stanem i możliwościami miejsca, w którym wszyscy żyjemy. Do zobaczenia!

———————————
Kłaniamy się i pozdrawiamy: Zdzisław Szkutnik, Michał Kwiatkiewicz i Mikołaj Kondej
Zarząd Stowarzyszenia im. Jana Ostroroga w Poznaniu