IV Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych

TYDZIEŃ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

16-21 września 2013 r.IV Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się 14 września na placu Wolności otwiera Tydzień Organizacji Pozarządowych.

Od 16 do 21 września poznańskie organizacje pozarządowe przygotowały bogatą ofertę dla mieszkańców Poznania, którzy będą mieli okazję zapoznać się z szerokim wachlarzem działań, realizowanych na co dzień przez lokalne stowarzyszenia i fundacje, w tym m.in.: szkolenia, konferencje, Przegląd Reklamy Społecznej, debaty, drzwi otwarte w siedzibach organizacji i placówkach przez nie prowadzonych, możliwość skorzystania z indywidualnych porad doradców zawodowych, psychologów  i wiele innych ciekawych wydarzeń.

Na szczególną uwagę zasługuje PIKNIK dla mieszkańców „Aktywne Jeżyce”, który jest wspólną inicjatywą podmiotów prowadzących Centrum Bukowska. Piknik odbędzie się 15 września (niedziela) w godz. 13.00-18.00 na Placu Asnyka.  Celem organizatorów jest aby mieszkańcy Jeżyc poznali  działania lokalnych organizacji, miło spędzili niedzielne popołudnie i opuścili Plac Asnyka z przekonaniem, że warto działać i być aktywnym!

Wszystkie te przedsięwzięcia zostały zebrane w kalendarz imprez, który zamieszczony jest na stronie www.poznan.pl/organizacje

Kalendarz będzie dystrybuowany wśród poznaniaków, którzy odwiedzą stoiska poznańskich organizacji pozarządowych 14 września 2013 r. na placu Wolności, podczas IV Poznańskiego Dnia Organizacji Pozarządowych.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Źródło: CIS