Zaproszenie na sesję twórczą poświęconą Staremu Grunwaldowi

W imieniu dr. Marka Chojnackiego, reżysera i animatora poniższego wydarzenia (więcej zob. dotychczasowe komunikaty na stronie SJO), zapraszamy serdecznie grunwaldzkich Seniorów w piątek 15 maja o godzinie 16.00 do sali 229 w Centrum Kultury Zamek na spotkanie, którego tematem będzie: „Dzieciństwo na Starym Grunwaldzie. Wspominanie może być sztuką„.
Przeprowadzone zostaną: sesja twórcza i warsztaty teatralne łącznie trwające dwie godziny. Zobacz też załączony poniżej plakat:dziecinstwo plakat (1)

Jak pracuje zespół międzypokoleniowy na próbach? Zob. fragment „Na ławce wspomnień”  TU

1 myśl w temacie “Zaproszenie na sesję twórczą poświęconą Staremu Grunwaldowi

 1. Z listu dr. Marka Chojnackiego i żony Małgorzaty:

  „[…] My ostro przygotowujemy się do pierwszej konfrontacji z publicznością. Nastąpi ona 26 czerwca o godzinie 17.00 – już teraz Pana najserdeczniej zapraszamy, podeślemy oczywiście program itd.
  Wszystko idzie pomyślnie. Można nawet powiedzieć, że póki co – przekracza nasze najlepsze wyobrażenia. Próba teatralne już odbywają się międzypokoleniowo. I pomysł się bardzo sprawdził. Stale uzupełniamy stronę http://www.zagrajwspomnienie.pl
  Pozdrawiamy serdecznie
  Marek i Małgorzata Chojnaccy”

  Myślę, że wszystkim ze Starego Grunwaldu sprawiła radość wiadomość, że zamysł 'Zagraj wspomnienie’ realizuje się pomyślnie.

Możliwość komentowania została wyłączona.