Zostań Radnym swojego Osiedla. Od 9 lutego zgłaszanie kandydatur!

Już od 9 lutego będzie można zgłaszać swoje kandydatury do rad osiedli. Aby to zrobić, należy złożyć wypełniony wniosek i oświadczenie w placówce Urzędu Miasta Poznania. Dokumenty będą przyjmowane 9, 10, 11, 12, 13, 16 i 17 lutego w godz. 8:00-15:30 w 6 miejscach w całym Poznaniu. Dodatkowo, w 3 ostatnie dni (18, 19 i 20 lutego) przyjmowanie dokumentów będzie odbywało się od 8:00 do 19:00. Sprawdź, gdzie możesz złożyć dokumenty! 

Źródło: portal www.wybierzsię.pl   [uwaga, w adresie jest ‘ę’] Tu możesz dowiedzieć się jak zostać Radnym Osiedlowym, co może Rada Osiedla.

UWAGA: od 3 marca dostępne są listy zgłoszonych kandydatów do wszystkich RO;  Stary Grunwald zob.:   http://www.wybierzsię.pl/osiedla/Stary%20Grunwald/kandydaci-do-rady-osiedla-2015 

„Wybierz się!” to kampania frekwencyjna przed wyborami do rad osiedli w Poznaniu.
Za pomocą hasła "Wybierz się!" chcemy zachęcić Poznaniaków do aktywnego udziału w wyborach osiedlowych. W pierwszym etapie (do 20 lutego) będziemy zachęcać ich, aby "wybrali siebie" w wyborach, czyli zgłosili swoją kandydaturę. W drugiej części kampanii będziemy namawiali do "wybrania się", czyli pójścia na wybory i oddanie głosu.

DLA ZAINTERESOWANYCH – KONFERENCJA

Fundacja Altum oraz Miasto Poznań zapraszają na konferencję Rady osiedli w Poznaniu – 4 lata po reformie

12 lutego (czwartek) od godz. 11.00 do godz. 16.30 w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania

Tematyka konferencji: Poznańska reforma rad osiedli ● Rozwój rad osiedli w świetle wyników badań opinii ● Dobre praktyki – współpraca Urzędu Miasta z radami osiedli ● Dobre praktyki – działania rad osiedli

Prosimy o potwierdzenie przybycia na adres: osiedla@fundacja-altum.pl  –  do 9 lutego br.