Ruszył konkurs „Mania Wspierania” organizacji pozarządowych

 

unnamed-1| Dlaczego warto wspierać inicjatywy non profit? Konkurs!
Polacy coraz chętniej wspierają organizacje pozarządowe i inicjatywy społeczne, realizujące ważne cele. Powstaje coraz więcej kampanii i działań uświadamiających społeczeństwo, jak ważne jest pomaganie. FaniMani przygotowała więc konkurs, który przyniesie korzyści zarówno uczestnikom, jak i inicjatywom non profit.

Konkurs pod nazwą “Mania Wspierania” ruszył 28.05.2015 r., na profilu FaniMani na Facebooku. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie “Dlaczego warto wspierać inicjatywy non profit?”. Ideą kampanii jest rozprzestrzenianie informacji o niesieniu pomocy i sprawieniu, aby ‘mania’ wspierania dotarła do jak największej liczby osób.

Nagrodami w konkursie są bony na zakupy w wybranych sklepach internetowych, o łącznej wartości 1200 zł. Każdego dnia, przez 10 dni trwania konkursu, przyznawane będą: nagroda główna i wyróżnienie za najlepsze uzasadnienie odpowiedzi. Co więcej, nagroda główna zostanie podwojona, jeśli przed jej przyznaniem uczestnik zarejestruje się w serwisie FaniMani.pl.
Konkurs jest nie tylko atrakcyjny dla użytkowników Facebooka, ale też dla organizacji i inicjatyw społecznych. Uczestnicy bowiem, w momencie dodawania zgłoszenia będą musieli też wskazać nazwę organizacji non profit, której działania chcą wspierać. Organizacja, która będzie wymieniana najczęściej, otrzyma 1000 zł na finansowanie swoich działań.

Może to właśnie SJO stanie się tą organizacją? Zależy to od Państwa…

Serwis FaniMani.pl daje możliwość wspierania ważnych inicjatyw podczas codziennych zakupów w internecie, a korzystanie z niego jest bezpłatne. Wystarczy za jego pośrednictwem zrobić zakupy u jednego z blisko 600 partnerów, a sklep przekaże określony procent ich wartości dla organizacji wybranej przez użytkownika.
Link do konkursu:TU

UWAGA!
Gdy będą Państwo robić zakupy online poprzez FaniMani (w ofercie 500 sklepów internetowych), to wybrane sklepy przekażą teraz (od 10 VI 2015) część swojego zysku na wsparcie działalności naszego Stowarzyszenia. By wspierać SJO proszę kliknąć TU