Zaproszenie do udziału w 'Tygodniu Wizualnym’

Szanowni Państwo!

Centrum Inicjatyw Senioralnych wraz z Partnerami serdecznie zaprasza seniorów oraz młodzież na bezpłatne warsztaty i spacery międzypokoleniowe w ramach tzw. Tygodnia Wizualnego, który odbędzie się w dniach 06 – 10.05.
Wśród tematów znajdą Państwo m.in. warsztaty fotograficzne, projektowania wnętrz, spotkania dotyczące reklamy i sztuki wizualnej oraz spacery po maszynowych Jeżycach oraz zaułkach sztuki naszego miasta.

W ramach Tygodnia Wizualnego planujemy popularyzować wiedzę na temat kultury wizualnej w ramach serii bezpłatnych warsztatów, prelekcji i spotkań skierowanych do młodzieży oraz osób starszych, a także podczas dwudniowej konferencji naukowej.

Z wszystkimi wydarzeniami wychodzimy poza mury akademickie – zapraszamy Państwa do klubów, kawiarni, centrów handlowych i galerii sztuki, a nawet wprost na ulice Poznania. Mamy nadzieję, że wspólne zainteresowania oraz chęć zgłębiania wiedzy zbliży do siebie różne pokolenia, a zagadnienia wizualności okażą się znakomitym pretekstem do wymiany doświadczeń i dialogu międzypokoleniowego.

Szczegółowy program na stronie internetowej www.centrumis.pl/tydzien_wizualny
Zapisy w Centrum Inicjatyw Senioralnych: tel. 61 842 35 09 (pon-pt. 8.00-16.00)

Organizatorami wydarzenia są: Instytut Socjologii oraz Koło Naukowe Studentów Socjologii UAM, Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UAM, Pracownia Antropologii Audiowizualnej, Centrum Kultury Zamek w Poznaniu oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych.
Źródło