Jak nam pomóc?

Jak wspierać Stowarzyszenie im. Jana Ostroroga?

Chcemy być pomocni Mieszkańcom starego Grunwaldu. By móc podjąć tę rolę musimy wpierw pozyskać i przekonać Mieszkańców, by zechcieli wspólnie troszczyć się, np.  o warunki zamieszkiwania na Ostrorogu. Musimy więc zbudować kapitał społeczny. Potrzebujemy do tego Państwa życzliwej pomocy.
Każde Państwa wsparcie w dowolnej formie zamieni się w konkretną wartość i korzyść dla lokalnej społeczności. Będzie pracować w dobrym i ważnym celu. Dlatego uprzejmie prosimy wszystkich, którym bliska jest idea naszego Stowarzyszenia o wspomaganie nas.

W jaki sposób?

  1. Wstępując do SJO. Podpisując deklarację członkowską (pobierz) potwierdzasz swoją akceptację dla planowej i skutecznej realizacji celów społecznych.
  2. Doradzając nam w sprawach dotyczących naszych ulic.
  3. Promując nas w mediach i podejmując współpracę przy organizacji wydarzeń, których celem jest integracja, w tym także międzypokoleniowa naszej sąsiedzkiej społeczności.
  4. Ofiarowując nam produkty i usługi, które sprzyjać będą poprawie możliwości rozwijania naszego Stowarzyszenia.
  5. Uiszczając składki, wpłacając datki pieniężne (sponsor= pośrednik dobra), które przeznaczamy na ważne cele lokalne.

Dziękujemy za każdą okazaną pomoc.

UWAGA: Składka wynosi 5 zł/m-c, czyli 60 zł rocznie; dla emerytów, rencistów i studentów 50 % zniżki.

Polecamy też Państwa uwadze fanpage SJO na FB (kliknij TU)

UWAGA!
30 maja 2015 r. zamieściliśmy na stronie SJO wpis: „Ruszył konkurs 'Mania Wspierania’ organizacji pozarządowych” – którą jest też nasze Stowarzyszenie im. Jana Ostroroga.
Dziś (2 XII 2021) pragniemy ponowić propozycję dla Państwa, by zechcieli się Państwo zainteresować tą możliwością wspierania SJO. Będziemy za to bardzo wdzięczni.

Prosimy uprzejmie zapoznać się z poniższym tekstem:

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.
1. Zarejestruj się w FaniMani.pl FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do przeglądarki Przypominajka FaniMani

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani, aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore) Pobierz Aplikację MobilnąPobierz Aplikację Mobilną

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Dodaj komentarz